Jdi na obsah Jdi na menu
 


Seznam věcí

25. 7. 2011

Vážení přítelé,
zvažte prosím dobře, zda-li dáte dětem na tábor mobilní telefon. Jedná se zejména o ty nejmenší. Jednak hrozí ztráta v přírodě nebo poškození.
Mladší děti navíc často využívají telefon při sebemenším stesku nebo konfliktu s kamarádem. Tuto situaci lépe vyřeší oddílový vedoucí přímo na místě a telefonický rozhovor na dálku s rodiči tuto situaci jen ztíží. Věřte, že pokud by to situace vyžadovala, budeme vás včas informovat.
Stejným problémem jsou i návštěvy. Uvědomte si, prosím, že návštěvou trpí ostatní děti v oddíle. Jsou to okamžiky, kdy se jim stýská nejvíce, neboť ne za všemi mohou rodiče přijet. Technicky by to ani nebylo možné. Pokud již tedy uvážíte, že vaše návštěva je velmi nutná, sdělte tuto okolnost oddílovému vedoucímu při odjezdu dětí na tábor. Děti mají každý den program mimo tábor.

NUTNÉ SEZNAM UPRAVIT DLE VĚKU DÍTĚTE!

7-14x spodní prádlo a ponožky,

5-7 x tričko krátký rukáv (popř. tílko),

2-4 x triko dlouhý rukáv,

2-4 x kraťasy, plavky,

2-4 x tepláky,

2-4x mikina nebo svetr,

1 x šusťáková souprava, pláštěnka, holinky,

2-3 x sportovní obuv (z 1x pevnější na turistiku),

1 x pantofle nebo sandály,

1 x boty do vody...,

popř. speciální oblečení na disko, karneval, k dispozici erární spacáky s vložkou, ale lepší je mít vlastní , šátek, pokrývka hlavy (klobouček), sluneční brýle, hygienické potřeby, opalovací krém, toaletní papír, 2 x ručník (z toho 1x větší k vodě), baterka, psací potřeby, dopisní papír (s nadepsanou adresou), známky, společenské hry x hračky, láhev na pití, batůžek na výlety...

MOBIL ANI JINOU DRAHOU TECHNIKU NEDOPORUČUJEME!

Fotky rodičů také prosím nedávejte dětem na tábor, dětem se pak daleko víc stýská a znesnadňuje to naší práci.